Choď na obsah Choď na menu
 


Odblokovanie starších Nokii

Určite to poznáte, kúpite si mobil z bazáru, alebo vám ho niekto podaruje a vy zistíte, že vaša SIM v ňom nefunguje. Telefón je blokovaný na konkrétneho operátora. To znamená, že iné SIM ako jeho v ňom nepôjdu. Najčastejšie sa na Slovensku stretneme s blokovaním od operátora T-Mobile (Eurotel GSM), menej často Orange (Globtel). O2 telefóny neblokuje.

Pokiaľ je váš telefón zablokovaný, môžete sa ho pokúsiť odblokovať aj svojpomocne. Keď sa jedná o starší telefón značky Nokia, nie je to problém doma urobiť.

Čo budete potrebovať:
1. telefón, ktorý chcete odblokovať :)
2. SIM kartu, s ktorou telefón nefunguje
3. PC s internetom

Takže, poďme na to.

Zistite si IMEI kód telefónu. Zapnite ho bez SIM karty a napíšte *#06#. Toto číslo si zapíšte. Do telefónu vložte SIM, s ktorou telefón nefunguje. Zadajte PIN. Tu by vás mal prístroj zastaviť a ukázať hlášku: "Telefón obmedzený". Hlášku potvrďte a zobrazí sa vám okienko, kde treba vpísať kód. Teraz si stiahnite kalkulátor na vygenerovanie odblokovacieho kódu. Ten stiahnete TU. Obsah archívu si extrahujte do priečinka. Spustite Code Calculator 5.4.exe.

Do kolónky IMEI napíšte IMEI vášho telefónu. V menu Select country vyberte krajinu, v menu Select network vyberte operátora. Aj keď tam vidíte len Eurotel a Globtel, aj keď tieto názvy už dávno nie sú aktuálne, je to jedno a keď je telefón blokovaný na T-Mobile, jednoducho vyberte Eurotel.
Označenie DCT4, ASIC2, ASIC5, ASIC7, DCT2 alebo DCT3 vyberte z nasledujúcej tabuľky podľa modelu vášho telefónu.

Po vybratí tohoto parametru kliknite na CALCULATE. Vybehne vám jeden alebo viacero kódov. V prípade, že ich vybehne viac, zadajte ten posledný. Písmená p, w napíšete pomocou opakovaného stláčania tlačidla * (hviezdičky).
Po zadaní kódu do aparátu voľbu potvrďte. Telefón by sa mal zapnúť a už by mal byť odblokovaný.

Ja som takto odblokoval 3 mobily. Prajem veľa šťastia.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Test, just a test

(oraha, 20. 9. 2018 17:26)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(icazale, 19. 9. 2018 0:22)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(masshal, 17. 9. 2018 10:15)

Hello. And Bye.

Help with the problem of potency

(BryanUniox, 17. 9. 2018 1:33)

Help with the problem of potency

(BryanUniox, 15. 9. 2018 0:22)

Help with the problem of potency

(BryanUniox, 14. 9. 2018 0:26)

Test, just a test

(feran, 7. 9. 2018 16:17)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(vennnile, 7. 9. 2018 15:51)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(etiol, 7. 9. 2018 15:49)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(xaipheira, 4. 9. 2018 20:09)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(eliali, 4. 9. 2018 15:48)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(cynengefl, 31. 8. 2018 14:37)

Hello. And Bye.

How can i hook my laptop up to my TV so i can watch Creed II i downloaded?

(Roberttug, 27. 8. 2018 20:13)

If you are a single of those people who appreciated https://creed2full.com/ - Creed II full movie, this will be excellent news for you, because the sequel to the popular franchise will be unveiled in November of this 12 months, but currently the initial marketing illustrations or photos were being unveiled.

In them you can see the protagonists Michael B. Jordan (Apollo Creed II) and Sylvester Stallone (Rocky Balboa), https://creed2full.com/ - https://creed2full.com/ who are aspect of the movie directed by Steven Caple Jr.

The movie will continue on the Rocky saga, which this time will be centered on the son of Apollo Creed II and his convulsive lifestyle that will take location in between the fight in the ring, the place he will request to avenge the demise of his father. A very long highway that will be hand in hand with Rocky Balboa.

Tessa Thompson, Florian Munteanu and the return of Dolph Lundgren as Ivan Drago are also element of the novelties it delivers https://creed2full.com/ - Creed II

Tailored from the British television https://widowsfull.com/ - Widows full movie sequence of the very same title, McQueen co-writes this movie with Gillian Flynn, the popular author of 'Gone Girl' and the new achievement of HBO, 'Sharp Objects'. The plot revolves about a tragedy that influences not only the character of Viola Davis, but also people of Michelle Rodriguez, Cynthia Erivo and Elizabeth Debicki.

Liam Neeson, Manuel Garcia-Rulfo, Jon Bernthal and Garret Dillahunt perform the husbands of the four protagonists who, all through a unsuccessful armed theft, are murdered. Immediately after the reality, their Widows choose to finish the theft not only for the dollars at stake, but as a measure of survival.

Along the way, they will satisfy the people of Brian Tyree Henry and Colin Farrell who, as https://widowsfull.com/ - https://widowsfull.com/ main antagonists of the movie, just take centre phase in this new enhancement. Whilst there is no official launch date for this section of the entire world, 'Widows' Will be produced in November in the United States. View the trailer in this article

'Widows' Marks the triumphant return of Steve McQueen to the path soon after the massive achievement of '12 Years of Slavery ', a film that in 2013 gained the Oscar for Most effective Image. Six many years after the premiere, McQueen is all set to return to the ring, now, hand in hand with the very
https://widowsfull.com/ - Widows movie talented Viola Davis.

Hi people!

(Josephwet, 26. 8. 2018 18:40)

Hi people!

Revolutional software XEvil 4.0 solving ANY Captcha

(HelenFoobe, 23. 6. 2018 14:36)

Absolutely NEW update of captchas recognition software "XEvil 4.0":
captchas regignizing of Google (ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3), Facebook, BitFinex, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can use XEvil 4.0 with any most popular SEO/SMM software: iMacros, XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.

FREE DEMO AVAILABLE!

Good luck ;)


XEvil.net

forth quickly

(Michaelalise, 22. 3. 2018 5:07)

b https://cialispcn.com cialis price

nokia 6100

(viktor, 11. 1. 2018 19:19)

prosim vas pisete ye sa da ten typ odblokovat ja to skusam ale ako sa mi nedari

All internet will be CRASHED with XEvil!?

(Mashablamb, 12. 12. 2017 7:11)

This message is posted here using XRumer + XEvil 4.0

XEvil 4.0 is a revolutionary application that can bypass almost any anti-botnet protection.
Captcha Recognition Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, BING, Hotmail, Yahoo,
Yandex, VKontakte, Captcha Com - and over 8.4 million other types!

You read this - it means it works! ;)
Details on the official website of XEvil.Net, there is a free demo version.

Check YouTube video "XEvil ReCaptcha2"

Pomoc

(Milan, 15. 1. 2014 9:44)

Zdravím, skúšam odblokovať svoj starší mobil ale nedarí sa mi poradte prosím. Je možné že je to kôli tomu že medzi vybranými typmi nokie som nenašiel svoj ? Mam Nokia 6280 a ten tam konkrétne nieje. Dik za skoru odpoved.

Re: Pomoc

(Winvik, 15. 1. 2014 17:58)

Dobry den,
Presne ako pisete v komentari na mojej stranke, dana kalkulacka na kody podporuje len dost stare mobily a typ 6280 uz je relativne novy. Tymto sposobom ho doma neodblokujete. Potesujucou spravou pre vas moze byt skutocnost, ze pokial je vas telefon blokovany na Telekom SK (T-Mobile SK) tak vam staci zajst do najblizsej predajne tohto operatora. Tam vam vydaju odblokovaci kod zadarmo. Pokial je pristroj blokovany na nejakeho ineho (zahranicneho) operatora tak je riesenim servis. Ja som kodom z kalkulacky odblokoval viacero Nokii, ale v dnesnej dobe uz su pomerne dost zastarale (6100, 6020, 3310, 3330...) - pokial mate aj niektoru z takychto starych, tak tam problem nie je.